Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NBA·Jazz
Jazz

Jazz NBA Basketball Odds 2026

UTA|18 graczy
Wolumen handlu$219.7M
Aktywne rynki691
Wskaźnik wygranych20%
Bilans1-4

Skład

Aktywni

GraczNazwa
J
Jusuf Nurkić
#30
L
Lauri Markkanen
#23
T
Tony Bradley
#13
M
Mo Bamba
#44
J
Jaren Jackson Jr.
#20
J
Josh Okogie
#21
S
Svi Mykhailiuk
#10
J
Jaxson Hayes
#11
J
Josh Green
#5
K
Keyonte George
#3
K
Kobe Bufkin
#4
B
Brice Sensabaugh
#28
K
Kyle Filipowski
#2
I
Isaiah Collier
#8
H
Harrison Ingram
#0
T
Trey Alexander
#15
A
Ace Bailey
#19
D
Darryn Peterson
#22

Player Stats

PlayerPPGRPGAPGSPGBPGFG%3P%FT%
Keyonte George24.446.80.6049.441.277.8
Ace Bailey14.282.401.651.73275
Darryn Peterson12.84.42.610.234.93592.9
Brice Sensabaugh9.23.2100.25052.6100
Isaiah Collier7.44.660.2033.3060
Svi Mykhailiuk3.62.20.81030.421.450

Team Stats

Utah Jazz

5 GP
PPG112.4
RPG46.8
APG26.8
SPG5
BPG6.4
TOV17
FG%45.4
3P%33.9
FT%76.6

Historia meczów

DataMeczWynik
Oct 20Jazz vs Grizzlies105–110L
Oct 19Jazz vs Lakers123–132L
Oct 17Jazz vs Pelicans120–119W
Oct 15Jazz vs Grizzlies103–123L
Oct 10Jazz vs Suns119–116W
Oct 6Jazz vs Spurs119–109W
Sep 30Jazz vs Nuggets106–117L
Sep 28Jazz vs Nuggets109–97W
Apr 6Jazz vs Lakers107–131L
Apr 4Jazz vs Grizzlies147–101W
Apr 1Jazz vs Pelicans137–156L

Wszystkie rynki

Jazz Markets
Jazz vs. RocketsJazz21%Rockets79%
Magic vs. JazzMagic64%Jazz37%
Heat vs. JazzHeat66%Jazz35%
Jazz vs. TimberwolvesJazz24%Timberwolves76%
Jazz vs. MavericksJazz36%Mavericks65%
Jazz vs. PelicansJazz37%Pelicans64%
Jazz vs. Pelicans: Team to Score FirstJazz50%Pelicans50%
Jazz vs. Pelicans: Odd/Even ScoreOdd50%Even50%
Jazz vs. Pelicans: Overtime?Yes50%No50%
Jazz vs. Pelicans: Race to 10 PointsJazz50%Pelicans50%
Jazz vs. Pelicans: Race to 20 PointsJazz50%Pelicans50%
Jazz vs. Pelicans: Race to 30 PointsJazz50%Pelicans50%
Jazz vs. SpursJazz15%Spurs85%
Jazz vs. Spurs: Team to Score FirstJazz50%Spurs50%
Jazz vs. Spurs: Odd/Even ScoreOdd50%Even50%
Jazz vs. Spurs: Overtime?Yes50%No50%
Jazz vs. Spurs: Race to 10 PointsJazz50%Spurs50%
Jazz vs. Spurs: Race to 20 PointsJazz50%Spurs50%
Jazz vs. Spurs: Race to 30 PointsJazz50%Spurs50%
Trail Blazers vs. JazzTrail Blazers70%Jazz31%
Trail Blazers vs. Jazz: Team to Score FirstTrail Blazers50%Jazz50%
Trail Blazers vs. Jazz: Odd/Even ScoreOdd50%Even50%
Trail Blazers vs. Jazz: Overtime?Yes50%No50%
Trail Blazers vs. Jazz: Race to 10 PointsTrail Blazers50%Jazz50%
Trail Blazers vs. Jazz: Race to 20 PointsTrail Blazers50%Jazz50%
Trail Blazers vs. Jazz: Race to 30 PointsTrail Blazers50%Jazz50%
Spread: Trail Blazers (-6.5)Trail Blazers49%Jazz52%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 232.5Over48%Under52%
Spread: Trail Blazers (-7.5)Trail Blazers46%Jazz55%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 230.5Over52%Under48%
Spread: Trail Blazers (-5.5)Trail Blazers54%Jazz47%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 234.5Over44%Under56%
Spread: Trail Blazers (-8.5)Trail Blazers42%Jazz58%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 228.5Over56%Under44%
Spread: Trail Blazers (-4.5)Trail Blazers56%Jazz44%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 236.5Over40%Under61%
Spread: Trail Blazers (-9.5)Trail Blazers39%Jazz61%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 226.5Over61%Under39%
Spread: Trail Blazers (-3.5)Trail Blazers60%Jazz40%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 238.5Over37%Under64%
Spread: Trail Blazers (-10.5)Trail Blazers36%Jazz64%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 224.5Over65%Under36%
Spread: Trail Blazers (-2.5)Trail Blazers64%Jazz37%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 240.5Over34%Under67%
Spread: Trail Blazers (-11.5)Trail Blazers33%Jazz68%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 222.5Over70%Under31%
Spread: Trail Blazers (-1.5)Trail Blazers67%Jazz34%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 242.5Over26%Under74%
Spread: Trail Blazers (-12.5)Trail Blazers31%Jazz70%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 220.5Over73%Under28%
Spread: Trail Blazers (-14.5)Trail Blazers25%Jazz76%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 244.5Over26%Under75%
Spread: Jazz (-1.5)Jazz30%Trail Blazers71%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 218.5Over77%Under23%
Spread: Trail Blazers (-16.5)Trail Blazers20%Jazz81%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 246.5Over22%Under78%
Spread: Jazz (-3.5)Jazz24%Trail Blazers76%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 216.5Over80%Under20%
Spread: Trail Blazers (-18.5)Trail Blazers17%Jazz84%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 248.5Over20%Under81%
Spread: Jazz (-5.5)Jazz20%Trail Blazers81%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 214.5Over84%Under16%
Spread: Trail Blazers (-20.5)Trail Blazers13%Jazz87%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 250.5Over19%Under82%
Spread: Jazz (-7.5)Jazz16%Trail Blazers85%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 212.5Over87%Under13%
Spread: Trail Blazers (-22.5)Trail Blazers10%Jazz91%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 252.5Over14%Under86%
Spread: Jazz (-9.5)Jazz12%Trail Blazers89%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 210.5Over90%Under11%
Spread: Trail Blazers (-24.5)Trail Blazers8%Jazz93%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 254.5Over12%Under88%
Spread: Jazz (-11.5)Jazz8%Trail Blazers92%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 208.5Over92%Under9%
Spread: Trail Blazers (-26.5)Trail Blazers6%Jazz95%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 256.5Over10%Under90%
Spread: Jazz (-13.5)Jazz6%Trail Blazers94%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 206.5Over92%Under9%
Spread: Trail Blazers (-28.5)Trail Blazers5%Jazz96%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 258.5Over10%Under91%
Spread: Jazz (-15.5)Jazz6%Trail Blazers95%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 204.5Over92%Under8%
Spread: Trail Blazers (-30.5)Trail Blazers5%Jazz96%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 260.5Over13%Under87%
Spread: Jazz (-17.5)Jazz5%Trail Blazers96%
Spread: Trail Blazers (-32.5)Trail Blazers2%Jazz98%
Trail Blazers vs. Jazz: O/U 233.5Over46%Under55%
Deni Avdija: Points O/U 24.5Yes47%No53%
Damian Lillard: Points O/U 9.5Yes49%No51%
Damian Lillard: Points O/U 22.5Yes28%No72%
Damian Lillard: Points O/U 14.5Yes45%No55%
Scoot Henderson: Points O/U 14.5Yes45%No56%
Damian Lillard: Points O/U 19.5Yes42%No59%
Jrue Holiday: Points O/U 13.5Yes33%No67%
Damian Lillard: Points O/U 24.5Yes25%No76%
Toumani Camara: Points O/U 12.5Yes32%No69%
Damian Lillard: Points O/U 29.5Yes13%No87%
Donovan Clingan: Points O/U 11.5Yes26%No75%
Damian Lillard: Points O/U 34.5Yes11%No90%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 11.5Yes43%No57%
Damian Lillard: Points O/U 39.5Yes8%No93%
Deni Avdija: Rebounds O/U 7.5Yes45%No56%
Deni Avdija: Points O/U 9.5Yes49%No51%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 4.5Yes26%No75%
Deni Avdija: Points O/U 14.5Yes47%No53%
Toumani Camara: Rebounds O/U 4.5Yes28%No72%
Deni Avdija: Points O/U 19.5Yes52%No48%
Damian Lillard: Rebounds O/U 3.5Yes54%No47%
Scoot Henderson: Rebounds O/U 2.5Yes38%No63%
Deni Avdija: Points O/U 29.5Yes16%No84%
Deni Avdija: Assists O/U 6.5Yes28%No72%
Deni Avdija: Points O/U 34.5Yes7%No93%
Damian Lillard: Assists O/U 5.5Yes40%No61%
Deni Avdija: Points O/U 39.5Yes5%No96%
Jrue Holiday: Assists O/U 4.5Yes36%No65%
Donovan Clingan: Points O/U 4.5Yes49%No51%
Scoot Henderson: Assists O/U 3.5Yes48%No53%
Donovan Clingan: Points O/U 9.5Yes39%No62%
Donovan Clingan: Assists O/U 1.5Yes59%No41%
Donovan Clingan: Points O/U 14.5Yes15%No85%
Toumani Camara: Assists O/U 1.5Yes55%No45%
Donovan Clingan: Points O/U 19.5Yes6%No95%
Jrue Holiday: Points O/U 9.5Yes73%No27%
Jrue Holiday: Points O/U 14.5Yes28%No72%
Jrue Holiday: Points O/U 19.5Yes12%No88%
Jrue Holiday: Points O/U 24.5Yes6%No95%
Scoot Henderson: Points O/U 9.5Yes53%No47%
Scoot Henderson: Points O/U 19.5Yes12%No89%
Scoot Henderson: Points O/U 24.5Yes5%No95%
Toumani Camara: Points O/U 9.5Yes50%No51%
Toumani Camara: Points O/U 14.5Yes24%No76%
Toumani Camara: Points O/U 19.5Yes9%No91%
Toumani Camara: Points O/U 24.5Yes5%No96%
Damian Lillard: Rebounds O/U 1.5Yes57%No43%
Damian Lillard: Rebounds O/U 5.5Yes18%No83%
Deni Avdija: Rebounds O/U 1.5Yes49%No51%
Deni Avdija: Rebounds O/U 3.5Yes62%No38%
Deni Avdija: Rebounds O/U 5.5Yes43%No57%
Deni Avdija: Rebounds O/U 9.5Yes14%No86%
Deni Avdija: Rebounds O/U 11.5Yes7%No94%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 1.5Yes49%No51%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 3.5Yes49%No51%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 5.5Yes49%No51%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 7.5Yes77%No24%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 9.5Yes50%No50%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 13.5Yes19%No81%
Damian Lillard: Rebounds O/U 7.5Yes5%No95%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 15.5Yes10%No91%
Donovan Clingan: Rebounds O/U 17.5Yes46%No55%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 1.5Yes49%No52%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 3.5Yes60%No41%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 5.5Yes19%No82%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 7.5Yes7%No94%
Jrue Holiday: Rebounds O/U 9.5Yes8%No93%
Scoot Henderson: Rebounds O/U 1.5Yes53%No48%
Scoot Henderson: Rebounds O/U 3.5Yes28%No73%
Scoot Henderson: Rebounds O/U 5.5Yes9%No91%
Toumani Camara: Rebounds O/U 1.5Yes54%No46%
Toumani Camara: Rebounds O/U 3.5Yes62%No38%
Toumani Camara: Rebounds O/U 5.5Yes21%No79%
Spread: Jazz (-19.5)Jazz3%Trail Blazers97%
Toumani Camara: Rebounds O/U 7.5Yes8%No93%
Spread: Trail Blazers (-34.5)Trail Blazers47%Jazz53%
Toumani Camara: Rebounds O/U 9.5Yes5%No96%
Spread: Jazz (-21.5)Jazz2%Trail Blazers98%
Damian Lillard: Assists O/U 1.5Yes49%No51%
Damian Lillard: Assists O/U 3.5Yes56%No44%
Damian Lillard: Assists O/U 7.5Yes11%No89%
Damian Lillard: Assists O/U 9.5Yes5%No95%
Deni Avdija: Assists O/U 1.5Yes49%No51%
Deni Avdija: Assists O/U 3.5Yes64%No36%
Deni Avdija: Assists O/U 5.5Yes62%No39%
Deni Avdija: Assists O/U 7.5Yes27%No74%
Deni Avdija: Assists O/U 9.5Yes12%No89%
Deni Avdija: Assists O/U 11.5Yes5%No95%
Donovan Clingan: Assists O/U 3.5Yes10%No90%
Jrue Holiday: Assists O/U 1.5Yes50%No50%
Jrue Holiday: Assists O/U 3.5Yes63%No38%
Jrue Holiday: Assists O/U 5.5Yes25%No75%
Jrue Holiday: Assists O/U 7.5Yes9%No91%
Jrue Holiday: Assists O/U 9.5Yes5%No95%
Scoot Henderson: Assists O/U 1.5Yes51%No50%
Scoot Henderson: Assists O/U 5.5Yes11%No90%
Scoot Henderson: Assists O/U 7.5Yes4%No96%
Toumani Camara: Assists O/U 3.5Yes16%No84%
Damian Lillard: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes44%No56%
Damian Lillard: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes34%No67%
Damian Lillard: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes40%No60%
Damian Lillard: 3-Pointers Made O/U 4.5Yes16%No84%
Damian Lillard: 3-Pointers Made O/U 5.5Yes9%No92%
Deni Avdija: 3-Pointers Made O/U 0.5Yes46%No55%
Deni Avdija: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes59%No41%
Deni Avdija: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes19%No81%
Deni Avdija: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes11%No90%
Deni Avdija: 3-Pointers Made O/U 4.5Yes5%No95%
Donovan Clingan: 3-Pointers Made O/U 0.5Yes35%No66%
Donovan Clingan: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes32%No69%
Donovan Clingan: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes8%No93%
Donovan Clingan: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes4%No96%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 0.5Yes47%No53%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes36%No65%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes22%No79%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes13%No87%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 4.5Yes7%No93%
Jrue Holiday: 3-Pointers Made O/U 5.5Yes9%No92%
Scoot Henderson: 3-Pointers Made O/U 0.5Yes46%No54%
Donovan Clingan: Points O/U 24.5Yes7%No93%
Scoot Henderson: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes59%No41%
Scoot Henderson: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes33%No67%
Scoot Henderson: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes11%No89%
Scoot Henderson: 3-Pointers Made O/U 4.5Yes6%No94%
Toumani Camara: 3-Pointers Made O/U 0.5Yes47%No53%
Toumani Camara: 3-Pointers Made O/U 1.5Yes35%No65%
Toumani Camara: 3-Pointers Made O/U 2.5Yes23%No78%
Toumani Camara: 3-Pointers Made O/U 3.5Yes13%No87%
Toumani Camara: 3-Pointers Made O/U 4.5Yes8%No93%
Dylan Harper: Steals O/U 1.5Yes50%No50%

O Jazz

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 691 aktywnych rynków dla Jazz (UTA) z ponad $219.7M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Jazz.

Na podstawie ostatnich meczów, Jazz ma wskaźnik wygranych 20% z bilansem 1-4. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NBA na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Jazz wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Jazz rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $219.7M obrotu na rynkach Jazz, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NBA. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Jazz — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Jazz, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za UTA na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Jazz. Jeśli kupisz udziały UTA po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NBA drużyn jak Jazz. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 31, 2026 12:51 am ET