Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers

Brewers MLB Baseball Odds 2026

MIL|25 graczy
Wolumen handlu$223.6M
Aktywne rynki489
Wskaźnik wygranych64%
Bilans103-59

Skład

Aktywni

GraczNazwa
C
Christian Yelich
#22
G
Gary Sánchez
#99
A
Antonio Senzatela
#49
J
Jake Bauers
#9
D
Dustin May
#21
J
JoJo Romero
#33
B
Brandon Woodruff
#53
D
DL Hall
#37
G
Garrett Mitchell
#5
W
William Contreras
#24
T
Trevor Megill
#29
A
Aaron Ashby
#26
B
Brice Turang
#2
J
Joey Ortiz
#3
A
Andrew Vaughn
#28
D
David Hamilton
#6
S
Shane Drohan
#55
K
Kyle Harrison
#52
J
Jackson Chourio
#11
S
Sal Frelick
#10
R
Robert Gasser
#54
L
Logan Henderson
#43
A
Abner Uribe
#45
L
Luis Lara
#18
J
Jacob Misiorowski
#32

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Brice Turang0.26821100102190.816
Jake Bauers0.266268693110.873
William Contreras0.27018948210.758
Jackson Chourio0.291257596230.838
Garrett Mitchell0.262116574140.770
Christian Yelich0.235125969110.693
Joey Ortiz0.2709474990.730
Gary Sánchez0.20912383700.771
Andrew Vaughn0.3066433300.834
Sal Frelick0.2304403670.614

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Jacob Misiorowski1651.80174.70
Dustin May794.70145.70
Shane Drohan754.190124.72
Kyle Harrison1154.20115.70
Robert Gasser553.870109.30

Team Stats

Milwaukee Brewers

162 GP
AVG0.258
HR154
RBI788
R832
SB162
OPS0.744
ERA3.52

Wszystkie rynki

Milwaukee Brewers Markets
Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersTampa Bay Rays49%Milwaukee Brewers51%
Will there be a run scored in the first inning?: Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersYes49%No52%
Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersTampa Bay Rays55%Milwaukee Brewers46%
Will there be a run scored in the first inning?: Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersYes47%No53%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysMilwaukee Brewers56%Tampa Bay Rays44%
Will there be a run scored in the first inning?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes40%No60%
Spread: Milwaukee Brewers (-1.5)Milwaukee Brewers42%Tampa Bay Rays59%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 6.5Over48%Under53%
1st 5 Innings Spread: Milwaukee Brewers (-1.5)Milwaukee Brewers30%Tampa Bay Rays71%
1st 5 Innings Spread: Tampa Bay Rays (-1.5)Tampa Bay Rays21%Milwaukee Brewers80%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 0.5Over90%Under10%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 1.5Over75%Under26%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 2.5Over58%Under42%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 3.5Over41%Under59%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 4.5Over30%Under71%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 5.5Over21%Under80%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 6.5Over14%Under86%
Will the game go to extra innings?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes13%No88%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 0.5Over50%Under50%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 1.5Over78%Under22%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 2.5Over64%Under37%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 3.5Over48%Under53%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 4.5Over34%Under66%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 5.5Over25%Under75%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 6.5Over16%Under84%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 7.5Over13%Under88%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 0.5Over50%Under50%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 1.5Over70%Under30%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 2.5Over51%Under49%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 3.5Over35%Under66%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 4.5Over23%Under78%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 5.5Over14%Under86%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 6.5Over8%Under92%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 7.5Over7%Under94%
Spread: Tampa Bay Rays (-3.5)Tampa Bay Rays11%Milwaukee Brewers90%
Spread: Tampa Bay Rays (-4.5)Tampa Bay Rays7%Milwaukee Brewers94%
Spread: Tampa Bay Rays (-2.5)Tampa Bay Rays16%Milwaukee Brewers85%
Spread: Tampa Bay Rays (-1.5)Tampa Bay Rays26%Milwaukee Brewers75%
Spread: Milwaukee Brewers (-2.5)Milwaukee Brewers30%Tampa Bay Rays71%
Spread: Milwaukee Brewers (-3.5)Milwaukee Brewers22%Tampa Bay Rays79%
Spread: Milwaukee Brewers (-4.5)Milwaukee Brewers14%Tampa Bay Rays86%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 7.5Over35%Under66%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 8.5Over28%Under72%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 9.5Over21%Under80%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 0.5Over97%Under3%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 1.5Over96%Under4%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 2.5Over92%Under8%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 3.5Over81%Under20%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 4.5Over73%Under28%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 5.5Over57%Under43%

O Milwaukee Brewers

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 489 aktywnych rynków dla Milwaukee Brewers (MIL) z ponad $223.6M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Milwaukee Brewers.

Na podstawie ostatnich meczów, Milwaukee Brewers ma wskaźnik wygranych 64% z bilansem 103-59. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Milwaukee Brewers wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Milwaukee Brewers rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $223.6M obrotu na rynkach Milwaukee Brewers, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Milwaukee Brewers — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Milwaukee Brewers, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za MIL na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Milwaukee Brewers. Jeśli kupisz udziały MIL po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Milwaukee Brewers. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 28, 2026 6:04 pm ET